Tootekood: EEUFR1V102
Tootja: PANASONIC
Tootja tootekood: EEUFR1V102
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: electrolytic; low impedance; THT; 1000uF; 35VDC; ±20%
Mounting THT
Operating voltage 35V DC
Operating temperature -40...105°C
Tolerance ±20%
Series FR
Terminal pitch 5mm
Height 20mm
Impedance 18mΩ
Body dimensions Ø12.5x20mm
Diameter 12.5mm
Capacitance 1mF