Tootekood: EEUFR1V221
Tootja: PANASONIC
Tootja tootekood: EEUFR1V221
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: electrolytic; low impedance; THT; 220uF; 35VDC; ±20%
Mounting THT
Operating voltage 35V DC
Operating temperature -40...105°C
Tolerance ±20%
Series FR
Terminal pitch 3.5mm
Height 11.5mm
Impedance 56mΩ
Body dimensions Ø8x11.5mm
Diameter 8mm
Capacitance 220µF