Tootekood: EEUFR1V222
Tootja: PANASONIC
Tootja tootekood: EEUFR1V222
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: electrolytic; low impedance; THT; 2200uF; 35VDC; ±20%
Mounting THT
Operating voltage 35V DC
Operating temperature -40...105°C
Tolerance ±20%
Series FR
Terminal pitch 7.5mm
Height 25mm
Impedance 14mΩ
Body dimensions Ø16x25mm
Diameter 16mm
Capacitance 2.2mF