Tootekood: EEUFR1V681
Tootja: PANASONIC
Tootja tootekood: EEUFR1V681
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: electrolytic; low impedance; THT; 680uF; 35VDC; ±20%
Mounting THT
Operating voltage 35V DC
Operating temperature -40...105°C
Tolerance ±20%
Series FR
Terminal pitch 5mm
Height 20mm
Impedance 20mΩ
Body dimensions Ø10x20mm
Diameter 10mm
Capacitance 680µF