Bearing: joint; with flange; Øout: 22.8÷23.6mm; Øint: 12mm; igubal®
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
EGFM-12 T
Tootja: igus
Tootja tootekood: EGFM-12 T
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Bearing: joint; with flange; Øout: 22.8÷23.6mm; Øint: 12mm; igubal®
| Operating temperature | -30...80°C |
| Enclosure material | igumid G |
| Material | iglidur® W300 |
| Version | with flange |
| Height | 10mm |
| Internal diameter | 12mm |
| Outside diameter | 22.8...23.6mm |
| Static load | 135N...1.25kN |
| Mechanical elements features | lubricant-free |
| Type of bearing | joint |