Tootekood: EGT108M1HK25RR
Tootja: SAMXON
Tootja tootekood: EGT108M1HK25RR
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: electrolytic; low impedance; THT; 1000uF; 50VDC; ±20%
Mounting THT
Operating voltage 50V DC
Operating temperature -40...105°C
Tolerance ±20%
Terminal pitch 7.5mm
Height 25mm
Impedance 25mΩ
Body dimensions Ø16x25mm
Diameter 16mm
Capacitance 1mF