Tootekood: EGT477M1JI20RRSHP
Tootja: SAMXON
Tootja tootekood: EGT477M1JI20RRSHP
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: electrolytic; low impedance; THT; 470uF; 63VDC; ±20%
Mounting THT
Operating voltage 63V DC
Operating temperature -40...105°C
Tolerance ±20%
Terminal pitch 5mm
Height 20mm
Impedance 128mΩ
Body dimensions Ø12.5x20mm
Diameter 12.5mm
Capacitance 470µF