Tootekood: EHP109M1JP50SZSHP
Tootja: SAMXON
Tootja tootekood: EHP109M1JP50SZSHP
  • Mounting
  • Operating voltage
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Series
  • Height
  • Body dimensions
  • Diameter
  • Capacitance
  • Type of capacitor
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Capacitor: electrolytic; SNAP-IN; 10mF; 63VDC; Ø30x50mm; ±20%
Mounting SNAP-IN
Operating voltage 63V DC
Operating temperature -40...105°C
Tolerance ±20%
Series HP
Height 50mm
Body dimensions Ø30x50mm
Diameter 30mm
Capacitance 10mF