Industrial module: current monitoring relay; Usup: 10÷28VDC
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
EMU-C3
Tootja: DECODE
Tootja tootekood: EMU-C3
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Industrial module: current monitoring relay; Usup: 10÷28VDC
| Mounting | for DIN rail mounting (optional) |
| Supply voltage | 10...28V DC |
| Application | for current transformers |
| Body dimensions | 35x86x58mm |
| Communictions protocol | MODBUS RTU |
| Insulation voltage | 3kV DC |
| Controlled parameter | 3x230V AC |
| Connection | screw terminals |