Relay: solid state; EPR
Kordarv:
1000.0
Minimum quantity:
1000.0
Tootekood:
EPR311A404100EZ
Tootja: ECE
Tootja tootekood: EPR311A404100EZ
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Relay: solid state; EPR
| Mounting | SMT |
| Case | SMD4 |
| Operating temperature | -40...85°C |
| On-state resistance | 30Ω |
| Body dimensions | 4.7x7.62x3.5mm |
| Switched voltage | ≤ 400V AC, ≤ 400V DC |
| Relay variant | 1-phase, PhotoMOS |
| Type of relay | solid state |
| Operate time | 1ms |
| Control current max. | 50mA |