ERJ3EKF2151V
Tootja: PANASONIC
Tootja tootekood: ERJ3EKF2151V
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Resistor: thick film; 0603; 2.15kΩ; 100mW; ±1%; 100ppm/°C
| Power | 100mW |
| Resistance | 2.15kΩ |
| Type of resistor | thick film |
| Case - inch | 603 |
| Tolerance | ±1% |
| Case - mm | 1608 |
| Temperature coefficient | 100ppm/°C |