Tootekood: ERJ3EKF5112V
Tootja: PANASONIC
Tootja tootekood: ERJ3EKF5112V
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Resistor: thick film; 0603; 51.1kΩ; 100mW; ±1%; 100ppm/°C
Power 100mW
Resistance 51.1kΩ
Type of resistor thick film
Case - inch 603
Tolerance ±1%
Case - mm 1608
Temperature coefficient 100ppm/°C