Tootekood: ERJ3EKF51R1V
Tootja: PANASONIC
Tootja tootekood: ERJ3EKF51R1V
  • Power
  • Resistance
  • Type of resistor
  • Case - inch
  • Tolerance
  • Case - mm
  • Temperature coefficient
  • Conform to the norm
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Resistor: thick film; 0603; 51.1Ω; 100mW; ±1%; 100ppm/°C
Power 100mW
Resistance 51.1Ω
Type of resistor thick film
Case - inch 603
Tolerance ±1%
Case - mm 1608
Temperature coefficient 100ppm/°C