ERJ3GEYJ106V
Tootja: PANASONIC
Tootja tootekood: ERJ3GEYJ106V
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Resistor: thick film; 0603; 10MΩ; 100mW; ±5%; 400ppm/°C
| Power | 100mW |
| Resistance | 10mΩ |
| Type of resistor | thick film |
| Case - inch | 603 |
| Tolerance | ±5% |
| Case - mm | 1608 |
| Temperature coefficient | 400ppm/°C |