Tootekood: ERJ3GEYJ122V
Tootja: PANASONIC
Tootja tootekood: ERJ3GEYJ122V
  • Power
  • Resistance
  • Type of resistor
  • Case - inch
  • Tolerance
  • Case - mm
  • Temperature coefficient
  • Conform to the norm
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Resistor: thick film; 0603; 1.2kΩ; 100mW; ±5%; 200ppm/°C
Power 100mW
Resistance 1.2kΩ
Type of resistor thick film
Case - inch 603
Tolerance ±5%
Case - mm 1608
Temperature coefficient 200ppm/°C