Tootekood: ERJ3GEYJ153V
Tootja: PANASONIC
Tootja tootekood: ERJ3GEYJ153V
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Resistor: thick film; 0603; 15kΩ; 100mW; ±5%; 200ppm/°C
Power 100mW
Resistance 15kΩ
Type of resistor thick film
Case - inch 603
Tolerance ±5%
Case - mm 1608
Temperature coefficient 200ppm/°C