Tootekood: ERJ3GEYJ335V
Tootja: PANASONIC
Tootja tootekood: ERJ3GEYJ335V
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Resistor: thick film; 0603; 3.3MΩ; 100mW; ±5%; 400ppm/°C
Power 100mW
Resistance 3.3mΩ
Type of resistor thick film
Case - inch 603
Tolerance ±5%
Case - mm 1608
Temperature coefficient 400ppm/°C