Tootekood: ERJ3GEYJ3R0V
Tootja: PANASONIC
Tootja tootekood: ERJ3GEYJ3R0V
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Resistor: thick film; 0603; 3Ω; 100mW; ±5%; 600ppm/°C
Power 100mW
Case - inch 603
Tolerance ±5%
Case - mm 1608
Temperature coefficient 600ppm/°C