ERJ3GEYJ471V
Tootja: PANASONIC
Tootja tootekood: ERJ3GEYJ471V
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Resistor: thick film; 0603; 470Ω; 100mW; ±5%; 200ppm/°C
| Power | 100mW |
| Resistance | 470Ω |
| Type of resistor | thick film |
| Case - inch | 603 |
| Tolerance | ±5% |
| Case - mm | 1608 |
| Temperature coefficient | 200ppm/°C |