Tootekood: ERZE07A391
Tootja: PANASONIC
Tootja tootekood: ERZE07A391
  • Mounting
  • Terminal pitch
  • Height
  • Max. operating voltage
  • Max. operating voltage
  • Diameter
  • Type of varistor
  • Varistor voltage
  • Varistor max current 8/20µs
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Varistor: ceramics; THT; 550VAC; 745VDC; 910V; 7.5kA
Mounting THT
Terminal pitch 7.5mm
Height 9mm
Max. operating voltage 250V AC, 320V DC
Diameter 9mm
Type of varistor ceramics
Varistor voltage 390V