Tootekood: ERZE07A561
Tootja: PANASONIC
Tootja tootekood: ERZE07A561
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Varistor: ceramics; THT; 350VAC; 450VDC; 560V; 2.5kA
Mounting THT
Terminal pitch 7.5mm
Height 9mm
Max. operating voltage 350V AC, 450V DC
Diameter 9mm
Type of varistor ceramics
Varistor voltage 560V