Tootekood: ERZE08A511
Tootja: PANASONIC
Tootja tootekood: ERZE08A511
  • Mounting
  • Terminal pitch
  • Height
  • Max. operating voltage
  • Max. operating voltage
  • Diameter
  • Type of varistor
  • Varistor voltage
  • Varistor max current 8/20µs
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Varistor: ceramics; THT; 320VAC; 410VDC; 510V; 3.5kA
Mounting THT
Terminal pitch 7.5mm
Height 10.5mm
Max. operating voltage 320V AC, 410V DC
Diameter 10.5mm
Type of varistor ceramics
Varistor voltage 510V