Tootekood: ERZE10A471
Tootja: PANASONIC
Tootja tootekood: ERZE10A471
  • Mounting
  • Terminal pitch
  • Height
  • Max. operating voltage
  • Max. operating voltage
  • Diameter
  • Type of varistor
  • Varistor voltage
  • Varistor max current 8/20µs
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Varistor: ceramics; THT; 300VAC; 385VDC; 470V; 4.5kA
Mounting THT
Terminal pitch 7.5mm
Height 11.5mm
Max. operating voltage 300V AC, 385V DC
Diameter 11.5mm
Type of varistor ceramics
Varistor voltage 470V