Tootekood: ERZE11A511
Tootja: PANASONIC
Tootja tootekood: ERZE11A511
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Varistor: ceramics; THT; 320VAC; 410VDC; 510V; 6kA
Mounting THT
Terminal pitch 7.5mm
Height 13mm
Max. operating voltage 320V AC, 410V DC
Diameter 13mm
Type of varistor ceramics
Varistor voltage 510V