Tootekood: ERZE11A621
Tootja: PANASONIC
Tootja tootekood: ERZE11A621
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Varistor: ceramics; THT; 385VAC; 505VDC; 620V; 5kA
Mounting THT
Terminal pitch 7.5mm
Height 14mm
Max. operating voltage 385V AC, 505V DC
Diameter 14mm
Type of varistor ceramics
Varistor voltage 620V