Tootekood: ERZE14A431S1
Tootja: PANASONIC
Tootja tootekood: ERZE14A431S1
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Varistor: ceramics; THT; 275VAC; 350VDC; 430V; 7.5kA
Mounting THT
Terminal pitch 10mm
Height 16.5mm
Max. operating voltage 275V AC, 350V DC
Diameter 16.5mm
Type of varistor ceramics
Varistor voltage 430V