Tootekood: ERZE14A471S1
Tootja: PANASONIC
Tootja tootekood: ERZE14A471S1
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Varistor: ceramics; THT; 300VAC; 385VDC; 470V; 7.5kA
Mounting THT
Terminal pitch 10mm
Height 16.5mm
Max. operating voltage 300V AC, 385V DC
Diameter 16.5mm
Type of varistor ceramics
Varistor voltage 470V