Tootekood: ERZE14A751
Tootja: PANASONIC
Tootja tootekood: ERZE14A751
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Varistor: ceramics; THT; 460VAC; 615VDC; 750V; 7.5kA
Mounting THT
Terminal pitch 10mm
Height 17.5mm
Max. operating voltage 460V AC, 615V DC
Diameter 17.5mm
Type of varistor ceramics
Varistor voltage 750V