Tootekood: ERZV05D820
Tootja: PANASONIC
Tootja tootekood: ERZV05D820
  • Mounting
  • Terminal pitch
  • Height
  • Max. operating voltage
  • Max. operating voltage
  • Diameter
  • Type of varistor
  • Varistor voltage
  • Varistor max current 8/20µs
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Varistor: ceramics; THT; 50VAC; 65VDC; 82V; 800A
Mounting THT
Terminal pitch 5mm
Height 7mm
Max. operating voltage 50V AC, 65V DC
Diameter 7mm
Type of varistor ceramics
Varistor voltage 82V
Varistor max current 8/20µs 800A