Tootekood: ERZV07D220
Tootja: PANASONIC
Tootja tootekood: ERZV07D220
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Varistor: ceramics; THT; 14VAC; 18VDC; 22V; 500A
Mounting THT
Terminal pitch 5mm
Height 8.5mm
Max. operating voltage 14V AC, 18V DC
Diameter 8.5mm
Type of varistor ceramics
Varistor voltage 22V
Varistor max current 8/20µs 500A