Tootekood: ERZV09D431CS
Tootja: PANASONIC
Tootja tootekood: ERZV09D431CS
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Varistor: ceramics; THT; 275VAC; 350VDC; 430V; 3.5kA
Mounting THT
Terminal pitch 5mm
Height 11.5mm
Max. operating voltage 275V AC, 350V DC
Diameter 11.5mm
Type of varistor ceramics
Varistor voltage 430V