Tootekood: ERZV14D330
Tootja: PANASONIC
Tootja tootekood: ERZV14D330
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Varistor: ceramics; THT; 20VAC; 26VDC; 33V; 2kA
Mounting THT
Terminal pitch 7.5mm
Height 15.5mm
Max. operating voltage 20V AC, 26V DC
Diameter 15.5mm
Type of varistor ceramics
Varistor voltage 33V