Tootekood: ERZV14D471
Tootja: PANASONIC
Tootja tootekood: ERZV14D471
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Varistor: ceramics; THT; 300VAC; 385VDC; 470V; 6kA
Mounting THT
Terminal pitch 7.5mm
Height 15.5mm
Max. operating voltage 300V AC, 385V DC
Diameter 15.5mm
Type of varistor ceramics
Varistor voltage 470V