Industrial module: serial device server; Number of ports: 3
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
ES-571
Tootja: BRAINBOXES
Tootja tootekood: ES-571
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Industrial module: serial device server; Number of ports: 3
| Mounting | for DIN rail mounting |
| Supply voltage | 8...30V DC |
| Operating temperature | -30...80°C |
| IP rating | IP20 |
| Enclosure material | plastic |
| Interface | Ethernet |
| Series | ES |
| Width | 22.6mm |
| Height | 99mm |
| Number of ports | 3 |
| Connectors features | galvanic isolation |
| Depth | 114.5mm |