Switch Ethernet; managed; Number of ports: 8; 12÷48VDC; RJ45; 8.7W
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
ETM-0800
Tootja: Comparta
Tootja tootekood: ETM-0800
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Switch Ethernet; managed; Number of ports: 8; 12÷48VDC; RJ45; 8.7W
| Mounting | for wall mounting, for DIN rail mounting |
| Supply voltage | 12...48V DC |
| Operating temperature | -10...65°C |
| IP rating | IP30 |
| Enclosure material | metal |
| Width | 54mm |
| Height | 142mm |
| Power consumption | 8.7W |
| Kind of module | managed |
| Transmission rate | 10Mbps, 100Mbps |
| Number of ports | 8 |
| Depth | 99mm |
| Connection | RJ45 |