Tootekood: ETQ-P3M1R5YFN
Tootja: PANASONIC
Tootja tootekood: ETQ-P3M1R5YFN
  • Mounting
  • Resistance
  • Case - inch
  • Inductance
  • Case - mm
  • Type of inductor
  • Test frequency
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire
Mounting SMD
Resistance 11mΩ
Case - inch 603
Operating temperature -40...150°C
Tolerance ±20%
Operating current 5.6A
Inductance 1.5µH
Case - mm 1608
Type of inductor wire
Test frequency 100kHz