Tootekood: ETQP3M150KVN
Tootja: PANASONIC
Tootja tootekood: ETQP3M150KVN
  • Mounting
  • Resistance
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Operating current
  • Body dimensions
  • Inductance
  • Conform to the norm
  • Type of inductor
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 15uH; 2.5A; 99.2mΩ; 6.4x6x3mm; ±20%; -55÷155°C
Mounting SMD
Resistance 99.2mΩ
Operating temperature -40...150°C
Tolerance ±20%
Operating current 2.5A
Body dimensions 6.4x6x3mm
Inductance 15µH