Tootekood: ETQP3M1R0KVP
Tootja: PANASONIC
Tootja tootekood: ETQP3M1R0KVP
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 1uH; 7.5A; 9.6mΩ; 5.5x5x3mm; ±20%; -55÷155°C
Mounting SMD
Resistance 9.6mΩ
Operating temperature -40...150°C
Tolerance ±20%
Operating current 7.5A
Body dimensions 5.5x5x3mm
Inductance 1µH