Tootekood: ETQP3M1R5KVN
Tootja: PANASONIC
Tootja tootekood: ETQP3M1R5KVN
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 1.5uH; 7.4A; 11mΩ; 6.4x6x3mm; ±20%; -55÷155°C
Mounting SMD
Resistance 11mΩ
Operating temperature -40...150°C
Tolerance ±20%
Operating current 7.4A
Body dimensions 6.4x6x3mm
Inductance 1.5µH