Tootekood: ETQP3M2R2KVN
Tootja: PANASONIC
Tootja tootekood: ETQP3M2R2KVN
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 2.2uH; 6.5A; 14.5mΩ; 6.4x6x3mm; ±20%; -55÷155°C
Mounting SMD
Resistance 14.5mΩ
Operating temperature -40...150°C
Tolerance ±20%
Operating current 6.5A
Body dimensions 6.4x6x3mm
Inductance 2.2µH