Tootekood: ETQP3M2R2KVP
Tootja: PANASONIC
Tootja tootekood: ETQP3M2R2KVP
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 2.2uH; 5.2A; 20mΩ; 5.5x5x3mm; ±20%; -55÷155°C
Mounting SMD
Resistance 20mΩ
Operating temperature -40...150°C
Tolerance ±20%
Operating current 5.2A
Body dimensions 5.5x5x3mm
Inductance 2.2µH