Tootekood: ETQP3M2R2YFP
Tootja: PANASONIC
Tootja tootekood: ETQP3M2R2YFP
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Power Inductor (SMD), AEC-Q200, 2.2 µH, 4.8 A, Shielded, 10.9 A, PCC-M0530M Series
Mounting SMD
Resistance 22.6mΩ
Operating temperature -40...150°C
Tolerance ±20%
Operating current 10.9A
Body dimensions 5.5x5x3mm
Inductance 2.2µH