Tootekood: ETQP3M3R3KVN
Tootja: PANASONIC
Tootja tootekood: ETQP3M3R3KVN
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 3.3uH; 5A; 24.1mΩ; 6.4x6x3mm; ±20%; -55÷155°C
Mounting SMD
Resistance 24.1mΩ
Operating temperature -40...150°C
Tolerance ±20%
Operating current 5A
Body dimensions 6.4x6x3mm
Inductance 3.3µH