Tootekood: ETQP3M3R3KVP
Tootja: PANASONIC
Tootja tootekood: ETQP3M3R3KVP
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 3.3uH; 4.4A; 27.3mΩ; 5.5x5x3mm; ±20%; -55÷155°C
Mounting SMD
Resistance 27.3mΩ
Operating temperature -40...150°C
Tolerance ±20%
Operating current 4.4A
Body dimensions 5.5x5x3mm
Inductance 3.3µH