Tootekood: ETQP3M4R7KVN
Tootja: PANASONIC
Tootja tootekood: ETQP3M4R7KVN
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 4.7uH; 4.6A; 29mΩ; 6.4x6x3mm; ±20%; -55÷155°C
Mounting SMD
Resistance 29mΩ
Operating temperature -40...150°C
Tolerance ±20%
Operating current 4.6A
Body dimensions 6.4x6x3mm
Inductance 4.7µH