Tootekood: ETQP3M4R7KVP
Tootja: PANASONIC
Tootja tootekood: ETQP3M4R7KVP
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 4.7uH; 3.4A; 45.6mΩ; 5.5x5x3mm; ±20%; -55÷155°C
Mounting SMD
Resistance 45.6mΩ
Operating temperature -40...150°C
Tolerance ±20%
Operating current 3.4A
Body dimensions 5.5x5x3mm
Inductance 4.7µH