Tootekood: ETQP3M6R8KVN
Tootja: PANASONIC
Tootja tootekood: ETQP3M6R8KVN
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 6.8uH; 3.6A; 45.6mΩ; 6.4x6x3mm; ±20%; -55÷155°C
Mounting SMD
Resistance 45.6mΩ
Operating temperature -40...150°C
Tolerance ±20%
Operating current 3.6A
Body dimensions 6.4x6x3mm
Inductance 6.8µH