Tootekood: ETQP4M100KFM
Tootja: PANASONIC
Tootja tootekood: ETQP4M100KFM
  • Mounting
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Operating current
  • Inductance
  • Conform to the norm
  • Type of inductor
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Power Inductor (SMD), AEC-Q200, 10 µH, 4.5 A, Shielded, 9.6 A, PCC-M0748M-LE Series
Mounting SMD
Operating temperature -40...150°C
Tolerance ±20%
Operating current 6A
Inductance 10µH