Tootekood: ETQP4M150KFN
Tootja: PANASONIC
Tootja tootekood: ETQP4M150KFN
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Power Inductor (SMD), AEC-Q200, 15 µH, 3.3 A, Shielded, 6.7 A, PCC-M0648M-LE Series
Mounting SMD
Operating temperature -40...150°C
Tolerance ±20%
Operating current 4.2A
Inductance 15µH