Tootekood: ETQP4M150KVC
Tootja: PANASONIC
Tootja tootekood: ETQP4M150KVC
  • Mounting
  • Resistance
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Power Inductor (SMD), 15 µH, 5.2 A, 9.2 A, ETQP Series, 10.7mm x 10mm x 4mm
Mounting SMD
Resistance 37mΩ
Operating temperature -40...150°C
Tolerance ±20%
Operating current 9.5A
Inductance 15µH